Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Трошево
МОЛ Варна
159 000 €
310 976.97 лв.

(2 565 €, 5 016.70 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:36 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 147 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
2-ри от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ГЕТ Консулт@ЕКИПЪТ предлага ексклузивно за продажба преустроен панелен апартамент точно срещу MALL Varna. Застроени 59.54 кв.м, организирани повече от практично всекидневна с кухненски бокс, отделен хол, спалня, мебелирана гардеробна, комбиниран санитарен възел, мебелиран малък дрешник и остъклена тераса. Тук ремонтът не е правен 'за обява', а с мисъл за практичност и дълготрайност- нова немска дограма, термоизолация от вътрешната страна на външни стени, окачени тавани със скрито осветление, подово отопление в санитарния възел. Напълно обзаведен с мебели по поръчка и оборудван с всичко необходимо (нова сушилня, нова съдомиялна машина, телевизор във всяка стая, климатици и др.). Терасата е с гледка към детска площадка, допълнително удобство за родители. За хората, които държат на тази опция входът е газифициран и има възможност апартаментът да бъде присъединен към газоснабдяване. Гласувано и прието решение на общото събрание за ремонт на входа, планирано начало юни 2026 г (дограмата в общите части е ПВЦ). Достъпът е контролиран, наличен асансьор. Първи собственик, имотът е без тежести. Разполагаме с ключ за комфортни огледи. 0878 696622 Симеонова
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0878696622
Брокер:
Таня Симеонова
0878 696622
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЕКИПЪТ ГЕТ КОНСУЛТ
0878696622
ЕКИПЪТ ГЕТ КОНСУЛТ logo
Медал за прослужено време